Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Συνεδριακές εγκαταστάσεις Επαγγελματικό κέντρο |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana Ρίο ντε Τζανέιρο 120 τ.μ. Απέχει 6 χλμ. από το Παλάτι Catete και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Siqueira Campos. Το διαμέρισμα προσφέρει σύγχρονες ανέσεις, όπως Wi-Fi, και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.
Το Φρούριο της Κοπακαμπάνα απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια. Παρέχεται επίσης απευθείας πρόσβαση στην αμμώδη παραλία. Το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Φρούριο Duque de Caxias.
Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη, και παρέχει χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επίσης, έχει walk-in ντους.
Το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδήγησης και η στάση λεωφορείων BRS 1 Figueiredo Magalhaes απέχει μόνο 450 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia Vermelha3,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο11 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ψυχαγωγία
Υπηρεσίες
- Μεταφορά προς και από αεροδρόμιο (δωρεάν)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Επαγγελματικό κέντρο
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Κουρτίνες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana αποτελεί 120$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana;
Το το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν από το το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana;
Ανάμεσα στο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν και το το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Conforto, Praia E Espaco Para 6 Em Copacabana μπορούν να φέρουν κατοικίδια.